Ana Sayfa  /  ESNAF İNDİRİM DUYURULARI  /  ESNAF İNDİRİM KARTINA YOĞUN TALEP!
  • Facebook da Paylaş
ESNAF İNDİRİM KARTINA YOĞUN TALEP!
  • 16-11-2020
  • 0 yorum
  • 34066 okunma
Geçtiğimiz günlerde uygulanmaya başlanılan esnaf indirim kartına halk yoğun ilgi gösterdi.
Geçtiğimiz günlerde uygulanmaya başlanılan esnaf indirim kartına halk yoğun ilgi gösterdi. Yeşilçam Medya A.Ş yönetim kurulu başkanı Köksal Selçuk önderliğinde başlatılan uygulamada esnaf ve halk arasında alışverişi arttırıp piyasayı canlandırma hedefiyle yola çıkıldı. 
 Köksal Selçuk verdiği demeçte “ Esnaf indirim kartı uygulamasını Antalya merkez ve 19 ilçede uygulamaya başladık. Gelen talepler umut verici. Esnafımız ve halkımız bulunduğu ekonomik darboğazdan çıkmak istiyor. Küçük, büyük demeden tüm esnafımızı, esnaf indirim kartına üye olan iş yerleri arasına almak istiyoruz.
250 bin Esnaf indirim kartını halkımızla buluşturmaya hazırlanıyoruz. Şimdilik Antalya da başlatılan bu uygulamanın Türkiye geneline yayılacağına inancımız tam. Ayrıca Antalya merkez ve 19 ilçeye temsilcilikler vererek halkımızın bu indirim kartlarına daha kolay ulaşmasını da sağlayacağız. Bu karta üye olmak isteyen; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler ve Esnaf İndirim Kartına sahip olmak isteyen halkımız bizimle iletişime geçebilir.
ESNAF İNDİRİM KARTI İLETİŞİM: 05057747447
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV