Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Karaben, İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı
  • Facebook da Paylaş
Karaben, İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı
  • 14-02-2020
  • 0 yorum
  • 30070 okunma
ANTALYA'da örgütlenme çalışmalarını sürdüren İYİ Parti’de Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçe başkanları belli oldu. Muratpaşa’ya Tahir Güçlü, Kepez’e Şükriye Karaben, Konyaaltı’nda ise Serap Yılmaz atandı.

ANTALYA'da örgütlenme çalışmalarını sürdüren İYİ Parti’de Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçe başkanları belli oldu. Muratpaşa’ya Tahir Güçlü, Kepez’e Şükriye Karaben, Konyaaltı’nda ise Serap Yılmaz atandı. Şükriye Karaben, 2015 yerel seçimlerinde CHP'den milletvekili aday adayı olmuştu.

"KEPEZ İYİ BİR GELECEĞİ HAK EDİYOR"

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından atanan ilçe başkanları arasında yer alan Şükriye Karaben, başkanlık haberini kişisel sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

"VİRA BİSMİLLAH

HER DAİM OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE KALBİMİN SOL YANI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK,SAĞ YANI MERAL AKŞENER DİYE ATTI..

TEK YÜREK TEK HEDEF KEPEZ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİME KURANI KERİM,NUTUK VE ŞANLI TÜRK BAYRAGIMIZIN BİZE VERDİGİ ONURLU GÜÇ ve İNANÇLA BAŞLADIK... BUGÜN BİZİ YANLIZ BIRAKMAYAN BİRBİRİNDEN KIYMETLİ İYİ PARTİLİ AİLEME ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
SEN BEN YOK SADECE BİZ VARIZ...
KEPEZ İYİ BİR GELECEĞİ HAKEDİYOR..."

"HAYIRLI OLSUN GELİN TACI KEPEZ'İM

İL BAŞKANIM SAYIN YAVUZ TEMİZER'İN KARARI İLE KEPEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANMIŞ BULUNMAKTAYIM.
BU ZOR, BİR O KADAR DA ULVİ GÖREVDE RABBİM BAŞIMI YERE EĞDİRMESİN...
BU GÖREVİ HAKKIYLA YAPMAYI NASİP ETSİN....
KEPEZ İYİ BİR GELECEĞİ HAK EDİYOR..."

Nizamettin Sağır başkanlığındaki 110 kişilik Antalya il yönetiminin tanıtımını yapan İYİ Parti, Antalya Teşkilatı’nda örgütlenme çalışmaları devam ediyor. Örgütlenme çalışmaları kapsamında İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığı’na Şükriye Karaben, Konyaaltı İlçe Başkanlığı’na ise Avukat Serap Yılmaz atandı.

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanlığı’na atanan Şükriye Karaben, 2014 yerel seçimlerinde CHP’den Kepez Belediye Başkan adayı, 2015 yerel seçimlerinde ise milletvekili aday adayı olmuştu.

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV