Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Şükriye Karaben'den 14 Şubat Paylaşımı
  • Facebook da Paylaş
Şükriye Karaben'den 14 Şubat Paylaşımı
  • 14-02-2020
  • 0 yorum
  • 19106 okunma
İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Şükriye Karaben, 14 Şubat Sevgililer Günü için sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. İşte o yazısı:

"KALEMİM 'DEN DÖKÜLENLER... SEVMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYİN... Sevgili kimdir, karşı cinsten mi olmalı? Yoksa kişiyi anınca yüreğinde ılık bir esinti hissettiren biri midir? Doğa, ailen, eşin, evladınız, dost, belki mesleğiniz bile olabilir.
Hz.mevlana ne güzel dedi bize” Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi "
Yunus emre sevmenin önemini” Yaratılanı sev yaratandan ötürü” sözüyle belleğimize yazmadı mı?
Yasam sizden neyi alıyorsa, bırakın gitsin. Siz bu dünyaya mutlu olmak için geldiniz. Sevmek için, sevginizi paylaşmak için geldiniz. Bunlar sizin yasam hakkiniz. Su anda yasıyorsunuz. Bu haklarınızı kullanın ve yasamanın gereğini yapın.

Yaşamınızdaki canlılık, üretkenlik, sevecenlik " seni seviyorum" demek muhteşem bir duygudur. Ayağa kalkın, kadın ya da erkek olmanın onurunu hissedin. Bedeninize saygı duyun bedeninizi sevin, besleyin, temizleyin ve iyileştirin. Kendisini iyi hissetmesini sağlayın.

Her an sevecen olabilirsiniz. Bu bir secimdir. Sevmek için bir neden olması gerekmiyor. Sevmek sizi mutlu kılar. İfade edilen sevgi, mutluluk verir. Size dinginlik ve iç barış getirir. Her şeyi sevginin gözleriyle görebilirsiniz. Sevgiyle yasadığınızda zihninizdeki sis, kaos yok olur

Sevgili dediğiniz kişi size bu dünya da hiçbir şeyin, hiç kimsenin yaşatmadığı, yaşatamayacağı duyguları yaşatan, büyük ihtimalle size en yakın olan kişidir. Eğer gerçekten seviyorsanız, sadece bir gün değil, her fırsatta bu sevgi, aşkı kutlamaktan ve sevdiğiniz kişiyi mutlu etmekten kaçınmayın. Mutlu ederseniz mutlu olursunuz. SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!
HER ŞEYE RAĞMEN SEVMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYİN…
ŞÜKRİYE KARABEN"

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV