Ana Sayfa  /  ANTALYA SON DAKİKA HABERLERİ  /  Turizmci Ali Babacanoğlu'nun ölümü sevenlerini yasa boğdu
  • Facebook da Paylaş
Turizmci Ali Babacanoğlu'nun ölümü sevenlerini yasa boğdu
  • 07-04-2021
  • 0 yorum
  • 30400 okunma
Antalya’da bir turizm firmasında yöneticilik yapan Ali Babacanoğlu'nun ölümü sevenlerini yasa boğdu. Baş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede beyin kanaması geçirdiği belirlenip ameliyat edildikten sonra yoğun bakıma alınan turizmci Ali Babacanoğlu’nun (46) beyin ölümü gerçekleşti. Ailesi, Babacanoğlu'nun organlarını bağışlama kararı aldı.

SON DAKİKA! Turizmci Ali Babacanoğlu'nun kahreden ölümü! Baş ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmişti...

 

Antalya'da turist taşıyan bir şirkette genel müdür yardımcısı olan Ali Babacanoğlu, bir süredir yaşadığı baş ağrısı şikayetiyle özel bir hastaneye gitti. Tetkikler için hastaneye yatırılan Babacanoğlu burada fenalaşınca Op. Dr. Ömür Okan Cinemre tarafından acil ameliyata alındı. Beyin kanaması geçirdiği anlaşılan turizmci, operasyonun ardından yoğun bakıma alındı.
 
Evli ve bir kız babası Babacanoğlu'nun, 5 gün sonra, dün beyin ölümü gerçekleşti. Özel bir okulda öğretmen olan eşi Zuhal Babacanoğlu ile kızı Derin, gözyaşına boğuldu. Aile, Babacanoğlu'nun organları bağışlama kararı aldı. Bağış kararı, özel hastane tarafından Sağlık İl Müdürlüğü'ne bildirildi. Koronavirüs (Covid-19) testi negatif çıkan Babacanoğlu'nun organları, Sağlık Bakanlığı sisteminden gelecek bilgiye göre alınacak.
Antalyalı turizmci Babacaoğlu, organların alınmasının ardından yarın Kurşunlu Mezarlığı'nda defnedilecek.
 
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV