Ana Sayfa  /  TÜRKİYE MAGAZİN  /  Yufkacı Muammer konuştu: "Başımıza bir şey gelecek diye korkudan saklanıyoruz"
  • Facebook da Paylaş
Yufkacı Muammer konuştu: "Başımıza bir şey gelecek diye korkudan saklanıyoruz"
  • 01-04-2021
  • 0 yorum
  • 31670 okunma
İki eltinin kaçtığı 'Yufkacı Muammer', sosyal medyada son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Atv'nin en çok izlenen programlarından 'Esra Erol'da' da gündeme gelen, Ordu'da çocuklarını ve kocalarını terk eden Hamide Duman isimli iki eltinin kaçtığı yufkacı Muammer Ay.
Yufkacı Muammer SABAH'a konuştu: Başımıza bir şey gelecek diye korkudan saklanıyoruz
 
Türkiye'nin konuştuğu Muammer Ay, Fatsa'da yufkacı dükkanında 9 ay önce çalışmaya başlayan Hamide Duman'la aralarında arkadaşlık başladığını söyledi. Bir süre sonra Hamide Duman'ın aynı isim ve soyadı taşıyan eltisinin de yufkacı dükkanında çalışmaya başladığını belirten Ay, "Hamide 9 ay önce yanımda çalışmaya başladı.Sonra eltisi de dükkana geldi. İki elti ile 7-8 ay birlikte çalıştık. Hamide ile aramızda duygusal yakınlaşma oldu, Fatsa'dan kaçmaya karar verdik. Bunun için tek gidebileceğimiz yer daha önce çalıştığım Antalya'ydı. Fatsa'dan Antalya'ya geleceğimiz zaman Hamide bana, 'Eltim Hamide'nin de gelmesi lazım. Burada kalırsa öldürürler' dedi. Ben de 'gelsin o zaman' dedim. 3 kişi birlikte Antalya'ya geldik" dedi.
4 KİŞİ PEŞİMİZE DÜŞTÜ
Yufkacı Muammer Ay, Fatsa'dan Antalya'ya geldikten sonra 4 kişinin birlikte peşlerine düştüğünü söyledi. Bu kişilerin Antalya'da 10 gün kendilerini aradığını ancak bulamadığını da belirten Ay, "Bizi bulamayınca 4 kişi Fatsa'ya geri döndüler. Sonra televizyona çıktılar" dedi.
ELTİSİ HAMİDE İLE ARAMIZDA İLİŞKİ YOK
Muammer Ay kendisinin sadece gözlüklü olan Hamide Duman ile aralarında ilişki olduğunu ve birbirlerini sevdiklerini söyledi. Diğer elti Hamide Duman ile aralarında hiçbir şey olmadığını belirten Ay, "Hakkımda çıkan haberlerin tamamı yalan. Küçük Hamide'nin çocuğu hasta imiş. Önceki gün gitmek istediğini söyledi. Ben de 'gidebilirsin 'dedim. Bizden ayrıldı. İstanbul'a gitti. Televizyon programına katılıp çocuğunun yanına gidecek" dedi. Muammer Ay , başlarına bir şey gelmemesi için sürekli yer değiştirmek zorunda kaldıklarını da kaydetti.
 
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV